Hlavní strana Počítače a elektronika Infrasensor s.r.o.

Infrasensor s.r.o.

Dodáváme průmyslové snímače pro automatizaci výroby, linek, ... Optické světelné závory, difúzní snímače (snímání odrazem od předmětu), světelné závory na odrazku, celoplošné světelné závory, měřící světelné závory. Včetně infračervených optických závor vhodných do velmi prašného prostředí a světelných závor se světlovody vhodných do vysoké teploty. Nabízíme také indukční snímače pro detekci koncových poloh. Indukční snímače nabízíme ve standardním i v celokovovém provedení, dále miniaturní indukční snímače, indukční snímače do tlaku s O kroužkem, indukční snímače s analogovým výstupem, indukční snímače do vysoké teploty, či průletové indukční snímače. Optické a indukční snímače dodáváme i s podporou komunikačního rozhraní IO-Link pro využití v průmyslu 4.x. Nabízíme speciální systém pro detekci svaru u trubek, drátů a plechů a systém pro detekci přítomnosti dvou plechů např. jako ochrana lisu. Dále nabízíme bezpečnostní spínače pro spolehlivou detekci uzavření dveří / otvorů s nebezpečím úrazu. Také dodáváme kapacitní dotyková tlačítka / přepínače.

Infrasensor s.r.o.
infrasensor.cz/

Klíčová slova
optický snímač, světelná závora, indukční snímač, bezpečnostní spínač, dotykové tlačítko

Infrasensor s.r.o.

Podobné weby

HUKOS s.r.o. – laboratorní měřicí technika

HUKOS s.r.o. – laboratorní měřicí technika

Těžištěm naší činnosti je prodej laboratorní měřicí techniky, ručních rentgenových spektrometrů a přístrojů pro měření radiace. Zajišťujeme instalaci, proškolení obsluhy a pozáruční servis.
 
Nejkvalitnější elektronika za nejlepší ceny

Nejkvalitnější elektronika za nejlepší ceny

Zabýváme se prodejem výpočetní techniky, telekomunikační techniky a drobné elektroniky pro osobní užití. V našem e-shopu naleznete zboží rozdělené do přehledných kategorií. Náš prodejní sortiment tvoří zejména telekomunikační a výpočetní technika,...
 
El-market.cz

El-market.cz

Internetový prodej s širokou nabídku batohů, brašen, obalů na notebooky, produktů audio a video kabelů, MP3 přehrávačů, hi-fi techniky, digitálních i foto rámečků, paměťových karet ale i další elektroniky která Vám ulehčí práci a zpříjemní život....
 
IT Active s.r.o. - Servis ICT pro Pardubice

IT Active s.r.o. - Servis ICT pro Pardubice

Expresní oprava výpočetní techniky (počítače, notebooky, tiskárny, telefony, tablety) pro Pardubice, Chrudim a okolí.
 
ELKRAM.cz - Nejen elektro eshop

ELKRAM.cz - Nejen elektro eshop

Největší nabídka elektronických cigaret, náplní a příslušenství v ČR. Velký výběr elektroniky a kancelářských potřeb za nejlepší ceny.