Hlavní strana Podnikání Prodej kvalitního hygienického zboží

Prodej kvalitního hygienického zboží

Naše společnost, působící nejenom v širokém okolí Brna a na celé Moravě, nabízí široký sortiment kvalitního hygienického zboží, od toaletního papíru přes dávkovače mýdla, papírové ručníky až po automatické osoušeče rukou. V naší nabídce však naleznete mnohem více, například i úklidovou chemii, kompletní wc program, náplně do dávkovačů mýdla, odpadkové koše, vonný program nebo úklidové vozíky s veškerým příslušenstvím. Samozdřejmostí je výběr z široké škály barevných odstínů tak, aby jste vše mohli barevně sladit do těch nejmenších detailů. Tyto kvalitní a luxusní hygienické výrobky jsou španělského a italského původu a pyšní se okouzlujícím designem.

Prodej kvalitního hygienického zboží
https://www.ponteko.cz/

Klíčová slova
dávkovače mýdla, zásobníky na papírové ručníky, italské papírové role, barevné dávkovače mýdla, wc štětky, marplast, italské zásobníky toaletního papíru

Prodej kvalitního hygienického zboží

Podobné weby

Orientační systémy Labyrinth-CZ

Orientační systémy Labyrinth-CZ

Specializujeme se pouze a výhradně na návrhy, výrobu, dodávku a montáž orientačních a informačních systémů, informačních tabulí, cedulí, značení a vitrín.
 
Nápady na podnikání

Nápady na podnikání

Blos s podnikatelskámi napady z celého světa. Inspirace pro nové podnikání každý den.
 
Josef Mach s. r. o.

Josef Mach s. r. o.

Josef Mach s. r. o., výkupna druhotných surovin, poskytuje služby v oblasti nakládání s odpady. Zabýváme se výkupem železného odpadu, baterií, barevných kovů, katalyzátorů, kabelů, papíru, eko. likvidací automobilů a likvidaci strojních zařízení.
 
Internet Art, s.r.o.

Internet Art, s.r.o.

Společnost Internet Art, s.r.o. se zabývá zejména provozováním webů a nakladatelskou činností. Specializujeme se především na starožitnosti, sběratelství, umění a témata spjatá s ekonomií, financemi a politikou.
 
Michal Zapletal - Blog

Michal Zapletal - Blog

Jmenuji se Michal Zapletal a na mém blogu píši o podnikání, penězích, financích, úspěchu a business. Nejvíce mě fascinují citáty slavných lidí. A rád si beru ponaučení z jejich příběhů a jejich životů. Připojte se ke mně.