PDF knihy

Široký výběr knih ve formátu pdf se zaměřením nejen na starší literaturu, ale i klasiky zvučných jmen, jmenovitě Božena Němcová, Karel Čapek, Jaroslav Vrchlický, Vladislav Vančura a další. Nechybí zde ani rozsáhlá sbírka knih od Karla Maye či Julese Verna, na své si příjdou i zájemci o cestopisy nebo zájmovou literaturu.

PDF knihy
https://pdfknihy.maxzone.eu/

Klíčová slova
pdf knihy, klasická díla, vzdělávací literatura, dobrodružné knihy, Kronika práce, místopis, Josef Kafka

PDF knihy

Podobné weby

Galerie presidentů Spojených států amerických

Galerie presidentů Spojených států amerických

Životopisy amerických prezidentů do roku 1945 a střípky z historie Spojených států amerických od příchodu prvních Evropanů, přes období revoluce nezávislosti, otrokářství, občanské války, dvou světových válek včleněných do hospodářské krize.
 
Kurz Vůdce malého plavidla

Kurz Vůdce malého plavidla

Kapitánské průkazy vůdců malých plavidel rychle za jedinečné ceny.
 
Střední průmyslová škola na Proseku

Střední průmyslová škola na Proseku

Střední průmyslová škola na Proseku vyučuje čtyřleté maturitní obory: Strojírenství (průmyslový design a konstrukce vozidel, konstrukce a technologie v letectví), Elektrotechnika (mechatronika, automatizace a zabezpečení budov), Informační technologie.
 
Akademie Vzdělávání Online

Akademie Vzdělávání Online

Jsme vzdělávací středisko a pořádáme workshopy, kurzy a rekvalifikační kurzy z oblasti online marketingu a eCommerce. Dále nabízíme komplexní služby a poradenství pro malé a střední firmy, specializujeme se na e-shopy. Prostějov, Brno, Ostrava, Praha.
 
Škola klasické homeopatie

Škola klasické homeopatie

Škola klasické homeopatie. Porádáme kurzy homeopatie v Brne. Poskytujeme komplexní vzdelávání v oboru homeopatie v základních i postgraduálních kurzech.