Kadeřnictví u hřiště

Jsem Patrik Pernica, vyučený kadeřník, momentálně provozuji kadeřnictví v Jedovnicích u místního fotbalového hřiště. Profesionálně se tomuto oboru věnuji 2 roky a mám spoustu spokojených zákazníků a to jak dámy, tak i pány.

Kadeřnictví u hřiště
kadernictvi-u-hriste.cz/

Klíčová slova
kadeřnictví, kadeřník Jedovnice, stříhání vlasů, dámské a pánské kadeřnictví

Kadeřnictví u hřiště

Podobné weby

LENA STYLE – Prodej vlasových příčesků a paruk

LENA STYLE – Prodej vlasových příčesků a paruk

Naše společnost se zabývá prodejem paruk a vlasových příčesků. Nabízíme paruky z pravých vlasů a umělého vlákna. Dodáváme vlasovou kosmetiku na paruky. Pořiďte si stylové vlasové příčesky pro Vaši krásu.
 
Vše pro péči o Vaše vlasy

Vše pro péči o Vaše vlasy

Obchod s vlasovou kosmetikou vybraných značek, které vyrábí kvalitní šampóny, balzámy, oleje, , ampule, kondicionéry, melíry. Elektro jako fény, kulmy, vlasové strojky, žehličky a nůžky na vlasy a také kadeřnický nábytek jako křesla, mycí boxy, recepce.
 
Kníry, vousy

Kníry, vousy

Potřebujete vousy pro čerta, kovboje, piráta či Mikuláše ? U nás naleznete bohatý výběr, nabízíme vousy v rozmanitých barvách i délkách, elegantní knírky, bradky, plnovousy, tak neváhejte, stačí si jen vybrat. Vousy a kníry jsou vhodným doplňkem k...
 
Artegohair

Artegohair

Artégo – partner kadeřníků po celém světě, italská profesionální vlasová kosmetika v nekompromisní kvalitě, spolehlivém výsledku a vášnivém designu. Profesionální systém pro barvení vlasů, pečující výrobky, styling, moderní trvalá.
 
Kadeřnictví Brno, Vlasové studio Casciaro

Kadeřnictví Brno, Vlasové studio Casciaro

Profesionální kadeřnictví v Brně? To je vlasové studio Casciaro. Naši pracovníci mají bohaté zahraniční zkušenosti. Nabízíme kadeřnické střihy z Milána pro letošní rok. Sváteční i běžné účesy.